معرفی شرکت

معرفی شرکت نسیم شاخص اطلاعات نور(نشان)
شرکت نشان با شماره ثبت 8472 به عنوان یکی از  بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات استان قم و با هدف تحول در ارائه محتواهای علوم اسلامی و انسانی، فنی و مهندسی و ... در تمامی پلتفرم ها و ارائه خدمات هوشمندسازی و توسعه سایر نرم افزارها شروع به فعالیت کرده است.
این شرکت با در اختیار داشتن بیش از  دهها متخصص فناوری اطلاعات و پژوهشگران حوزوی و دانشگاهی،  عرصه جدیدی را در تحولات فناوری علوم اسلامی و انسانی گشوده است.
مدیرعامل این شرکت آقای مهندس احمد مفرح زاده می باشد که سالیان متمادی فعالیتهایی در زمینه توسعه نرم افزارها و مدیریت های فناوری اطلاعات در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی را در کارنامه خود دارد.
این شرکت آماده همکاری با تمامی مراکز و سازمان های در اقصی نقاط کشور به ویژه استان قم می باشد.

 

لوگوی نشان.png

 

اهم فعالیتهای این شرکت
شرکت نشان،  نهادی پژوهشی و دانش بنیان است که برای تسهیل‏ نمودن دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی و فرهنگ دینی و مقدمات مربوط به آن با استفاده از فن‏ آوری اطلاعات و ارتباطات تشكیل گردیده است که فعالیتهای آن به شرح ذیل می باشد:
1-  تولید برنامه‏ های نرم‏ افزاری در زمینه‏ های مختلف علوم اسلامی و فرهنگ دینی و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی آموزه ‏های دینی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی.
2-  تحقیق و به كار‏ گیری بهترین شیوه‏ های به کار گیری ارتباطات شبكه‏ های‏ اینترنتی و اینترانتی برای دریافت و ارسال اطلاعات مورد نیاز و ارائه خدمات اینترنتی به محققان و مراکز علوم دینی.
3-  استفاده از فن‏ آوری اطلاعات و ارتباطات در جهت اهداف شرکت.
4- انجام تحقیقات لازم برای استفاده در نرم‏ افزارهای تولیدی و شبکه‏ های اینترنتی.
5-  ارائه خدمات كامپیوتری نرم‏ افزاری و سخت‏ افزاری به محققان علوم اسلامی.
6-  همكاری با دستگاه‏ ها و نهادهای پژوهشی، كامپیوتری و فرهنگی به منظور تبادل تجارب موجود در مدیریت محتوا، تولید نرم افزارهای مورد نیاز و تأسیس پایگاه‌ها و مراکز اطلاع‌ رسانی و عرضه خدمات نرم افزاری به مؤسسات و نهادهای مذکور.