انتشار نسخه 2 اندروید دستور
تاریخ انتشار : 1399/3/10
بازدید : 184
زمان انتشار : 10:49:00

 به همت شرکت نسیم شاخص اطلاعات نور (نشان) نسخه 2 نرم افزار اندروید دستور منتشر شد

  به همت شرکت نسیم شاخص اطلاعات نور (نشان ) نسخه جدید نرم‌افزار اندروید دستور شامل به‌روزترین مجموعه قوانین و مقررات تنقیح شده حقوقی و کیفری منتشر شد.

مهدی جم، مدیر پروژه دستور گفت: با توجه به استقبال و رضایت کم‌نظیر کاربران فضای مجازی از برنامک اندروید «دستور» هم اینک نسخه 2 آن با قابلیت‌های بیشتر از جمله بهبود رابط کاربری، امکان پشتیبان‌گیری از قوانین مورد علاقه و حاشیه‌های کاربر در فضای ابری برای بازنشانی با همان محتوای نسخه 2،5،1 کتابخانه ویندوز جهت استفاده کاربران منتشر گردید.

جانشین سرپرست پژوهشکده آمار و فناوری اطلاعات پژوهشگاه قوه قضائیه افزود: در نسخه 2 برنامک اندروید «دستور» کارتابل روزنامه رسمی افزوده شده است که از طریق آن کاربران می‌توانند در صورت اتصال گوشی به اینترنت آخرین قوانین و مقررات تصویب شده و آراء و نظریات صادر شده را مشاهده کنند.

وی تأکید کرد: 90 قانون و مقرره مانند بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌های جدید قوه قضائیه به محتوای قبلی نسخه جدید اضافه گردیده است و همچنین در بیش از 50 قانون و مقررات قبلی نیز آخرین اصلاحات و تغییرات اِعمال شده است که می‌توان به قانون صدور چک اشاره کرد که اصلاحات مصوب 1397/08/13 مجلس در آن آمده است.

وی افزود: با توجه به این که آگاهی و دسترسی به قوانین و مقررات مربوط به جامعه ایثارگران از مشکلات این قشر شریف بود، تلاش گردید بخش اعظم قوانین و مقررات تصویب شده و همچنین آراء هیأت عمومی دیوان عدالت اداری مرتبط با ایشان به کتابخانه دستور اضافه شود و می‌توان گفت نرم‌افزار دستور از این حیث جامع‌ترین مجموعه قوانین و مقررات عرضه شده است.

علاقه‌مندان به نرم‌افزار اندروید «دستور» می‌توانند آخرین نسخه آن را از طریق کافه بازار به نشانی ذیل بارگزاری نمایند:

https://cafebazaar.ir/app/ir.eadl.dastoor

ویدئوی آموزشی نسخه اندروید دستور نیز در نشانی ذیل قابل دسترسی است:

https://www.aparat.com/v/LwgDq

 

ارسال نظر