خبر توليد و عرضه نرم افزار کتابخانه ای استاندارد فرهنگ نامه پیامبر ص در قرآن کریم _
تاریخ انتشار : 1398/12/13
بازدید : 142
زمان انتشار : 10:45:00

تولید نرم افزار کتابخانه ای استاندارد فرهنگ نامه پیامبر (ص) در قرآن کریم

به همت شرکت نسیم شاخص اطلاعات نور(نشان)؛ نرم افزار کتابخانه ای استاندارد فرهنگ نامه پیامبر (ص) در قرآن کریم  تولید وبه بازار عرضه گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت نشان، این نرم افزارکتابخانه ای حاوی متن کامل کتاب فرهنگ نامه پیامبر (ص) در دو جلد می باشد که از سوی شرکت نشان وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی تولید شده است.

اين فرهنگ‌نامه تلاش كرده از قواعد كلى فرهنگ‌نامه‌اى تبعيت كند تا بتواند بهتر قابل دسترسى باشد و نكات فنى هم تا حدّ ممكن رعايت شود و در قالب دائره‌المعارف موضوعى، تنها به موضوع شخصيت پيامبر اسلام(ص) بپردازد و از سبك جديد اطلاع‌رسانى و ارجاع به موضوعات اصلی بهره‌گيرى كند؛ زیرا این حرکتی جدید و جامع در باره شخصیت و آرمان پیامبر(ص) است.

از جمله موضوعات این نرم افزار می توان به ؛ مناجات‌ها و ادعيه حضرت محمد(ص)، معراج،  ياران حضرت، مهاجران ، انصار و ................... اشاره کرد.

این نرم افزار به سفارش حجت الاسلام و المسلمین سعیدیان فر که خود ایشان یکی از مولفین این کتاب می باشد، در شرکت نسیم شاخص اطلاعات نور (نشان) وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور تولید و هم اکنون در فروشگاههای مرکزتحقیقات کامپیوتری نور قابل عرضه می باشد.

ارسال نظر